گروه صنعتی تهویه استاندارد(هواکش استاندارد)با حدود ۳دهه حضور در عرصه تولید انواع فن های دمنده و مکنده صنعتی با استفاده از تجربیات گذشته و تکنولوژی و علم روز دنیا در زمینه سیستم های تهویه صنعتی و فیلتراسیون به عنوان یکی از باسابقه ترین مجموعه های فعال در این زمینه می باشد.
این گروه با استفاده از متخصصین با تجربه خود و همچنین به کارگیری دانش روز با به خدمت گفتن جوانان تحصیل کرده دانشگاهی توانسته قدرت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع سیستم های تهویه صنعتی و نیمه صنعتی به شکل قابل توجهی گسترش دهد.

زیرا ما معتقد هستیم طراحی دقیق و کاربردی نقش بسیار موثری در بالابردن راندمان و بهینه ساختن محصولات داشته و مهمتر اینکه این امر موجب کاهش هزینه و صرفه اقتصادی به عنوان یکی از فاکتورهای مورد درخواست مشتری می گردد.
این گروه به عنوان پیشرو در این صنعت با داشتن توانایی تولید انواع فن های سفارشی و نیمه سفارشی با استانداردهای روز دنیا خود را منحصر به تولیدات عمومی ندانسته ونیازهای داخلی و خارجی را در این سطح پاسخگو می باشد.این مجموعه علاوه بر انجام طراحی . ساخت  . اجرا و مشاوره خدمات وسیعی در زمینه انواع آزمایشات و تستهای فنی مربوطه مطابق با استانداردهای موجود ارائه می نماید.
به اعتقاد ما می بایست با طراحی مناسب و مرغوبیت و هماهنگی قطعات مصرفی در کنار استفاده از تجهیزات مناسب و با لحاظ نمودن بالاترین سطح دقت و رعایت کامل اصول مهندسی حداکثر تلاش را برای جلب ورضایتمندی مشتری به کار برد.با توجه به این موضوع کلیه محصولات این مجموعه دارای ۱۵ماه گارانتی در کنار ۱۵سال خدمات پس از فروش می باشد.
امید است با تلاش مستمر و توکل به خداوند خدای موجب رضایتمندی مشتریان گرانقدر و ارجمند خود گردیم.